Tak możesz przyśpieszyć swoją sprawę i zyskać odszkodowanie:

Kontaktujesz się z nami ⇒ my analizujemy Twoją sprawę pod kątem przewlekłości ⇒ piszemy dla Ciebie całkowicie za DARMO skargę na przewlekłość postępowania ⇒ Twoja sprawa na 100% przyśpiesza, a Ty masz szansę na odszkodowanie od 2000 zł do 20 000 zł.

TAKIE TO PROSTE! MASZ TO W ZASIĘGU RĘKI!

 

Chcesz przyśpieszyć sprawę i uzyskać odszkodowanie? 

 Wypełnij nasz formularz zgłoszeniowy: e-mail, telefon, czas trwania i typ sprawy, a my skontaktujemy się z Tobą w 24 h!

7 + 12 =

Zobacz film:
interwencja krok po kroku

Kliknij, by zobaczyć, jak Centrum Interwencji Sądowych
pracuje nad sprawą od Twojej pierwszej wiadomości
po uzyskanie zaplanowanego celu:

interwencja
krok po kroku

Krok 1 – Kontakt

Chcesz przyśpieszyć swoją sprawę i zyskać odszkodowanie? Pomożemy Ci. Możesz się z nami skontaktować na różne sposoby: wiadomość e-mail na adres: kontakt@interwencjesadowe.pl,  formularz zgłoszeniowy na stronie, kontakt przez naszego fanpage’a na Facebooku lub telefonicznie: +48-576-140-142. Napisz w kilku zdaniach jaki masz problem i zostaw dane do kontaktu (nr telefonu bądź adres e-mail). Skontaktujemy się z Tobą w 24 h od Twojego zgłoszenia!

Krok 2 – Bezpłatna weryfikacja

Nasi specjaliści skontaktują się z Tobą i przeprowadzą wstępną analizę sprawy. Jeśli zobaczymy jakiekolwiek szanse na przyśpieszenie i odszkodowanie w Twojej sprawie (może wynieść od 2000 zł do 20 000 zł) – zaproponujemy Ci napisanie profesjonalnej skargi na przewlekłość postępowania, za którą NIC nie płacisz.

Krok 3 – Decyzja o dalszej współpracy

Jeśli zdecydujesz się skorzystać z naszej pomocy, sporządzimy dla Ciebie, całkowicie BEZPŁATNIE, skargę na przewlekłość postępowania. Dzięki naszemu doświadczeniu masz pewność i gwarancję otrzymania skargi najwyższej jakości, sporządzonej na podstawie informacji otrzymanych od Ciebie.

Krok 4 – Wysyłka skargi do sądu

Teraz wszystko jest już w Twoich rękach. Otrzymałeś od nas profesjonalną skargę, którą teraz musisz wysłać do sądu. Jedyne koszty po Twojej stronie to WPIS SĄDOWY w wysokości 200 zł, który sam opłacasz, a jeśli skarga zostanie rozpatrzona jako zasadna to kwota ta zostanie Ci zwrócona przez Skarb Państwa.

Krok 5 – Radość z sukcesu

Twoja sprawa na pewno przyśpieszyła! Gratulujemy i bardzo się cieszymy, że mogliśmy pomóc! A jeśli udało się uzyskać również odszkodowanie za opieszałą pracę sądu to wspaniale! Jesteśmy szczęśliwi i usatysfakcjonowani, gdyż dołożyliśmy wszelkich starań, aby dzięki naszej skardze przyznano Ci pieniężne zadośćuczynienie. Po wspólnym zwycięstwie dzielimy się wywalczonym odszkodowaniem. Pamiętaj! Nic nie ryzykujesz, a możesz zyskać przyśpieszenie sprawy i odszkodowanie za przewlekłe postępowanie.

Jeśli sąd przyznał odszkodowanie

1. Twoja sprawa przyśpieszyła.
2. Sąd zwraca Ci wpis 200 zł.
3. Dzielimy się wywalczonym odszkodowaniem.

Jeśli sąd nie przyznał odszkodowania lub nie jesteś usatysfakcjonowany jego wysokością:

Nie poddajemy się! Możemy złożyć skargę do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka i walczyć o wyższe odszkodowanie!

Europejski Trybunał Praw Człowieka

Jeśli składałeś już skargę na przewlekłość postępowania, a Twoja sprawa się zakończyła*, nadal masz szansę na dodatkowe odszkodowanie wywalczone przed Europejskim Trybunałem Praw Człowieka:
1. postępowanie w ETPCz jest bezpłatne
2. jedyny koszt to przygotowanie skargi i koszty korespondencji do Strasburga (Francja) – bierzemy to na siebie
3. wynagradzasz nas tylko za sukces (% od wygranej)

* Możesz zyskać oba odszkodowania, ale nie można ubiegać się o odszkodowanie przed ETPCz jeżeli nie skorzystałeś z możliwości złożenia skargi na przewlekłość przed polskim sądem.

Sprawa o przewlekłość w Polsce musi być już zakończona (niezależnie od wyniku). Jeśli podejrzewasz, że polski sąd nie zasądził Ci odszkodowania niesłusznie, lub przyznane odszkodowanie jest zbyt niskie, zapytaj nas o dochodzenie odszkodowania przed ETPCz.

Weź sprawę w swoje ręce:

Przyśpiesz swoją sprawę i zyskaj odszkodowanie! My Ci w tym pomożemy! Wypełnij formularz zgłoszeniowy, a my zadzwonimy do Ciebie w 24 h!

12 + 9 =

Szkoda czekać nawet miesiąc dłużej.
Daj nam znać i zaczynamy

Odzyskujemy odszkodowania
za przewlekłe sprawy sądowe,
i przyśpieszamy prace sądu
– zawsze po stronie klienta
i z bezpłatną analizą sprawy

Centrum Interwencji Sądowych sp. z o.o.
ul. Żurawia 6/12 lok. 745
00-503 Warszawa
NIP: 701 108 14 77
REGON: 521593620
KRS: 0000963315

+48 576-140-142
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, a kapitał zakładowy: 5.000,00 złotych

© Centrum Interwencji Sądowych 2022 | na drodze do sprawiedliwości | RODO | Regulamin usługi